• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Ciągniki siodłowe Gniezno

Ciągniki siodłowe DAF

O firmie

W naszej ofercie sprzedaży ciągników używanych posiadamy ciągniki siodłowe wszystkich marek, w tym także ciągniki siodłowe DAF.

Oferowane naszym Klientom samochody są w pełni przygotowane do rejestracji w kraju: zostały wykonane tłumaczenia wszystkich niezbędnych dokumentów na język polski, auta zostały poddane przeglądowi technicznemu. Dodatkowo do każdego auta bezpłatnie dodajemy certyfikat emisji spalin.

OMEGA – IMPORTER CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH DAF

Specjalizujemy się w imporcie i sprzedaży ciągników siodłowych wszystkich marek. Jedną z nich jest DAF - renomowany producent ciągników siodłowych, którego samochody zyskały uznanie w całej Europie. Pracownicy naszej firmy posiadają szerokie spojrzenie na rynek używanych ciągników siodłowych, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom najlepszy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Usługi naszej firmy to nie tylko import i sprzedaż, to także kompleksowe doradztwo przed- i posprzedażowe. Sprzedaż ciągników to nasza pasja. Dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, mając na względzie możliwości i potrzeby Klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm transportowych, Klientów flotowych, jak i Klientów indywidualnych.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat importu, sprzedaży i doradztwa w zakresie ciągników siodłowych firmy DAF, zadzwoń do naszego doradcy: 781 899 957

Kontakt

P.H.U. Omega
ul. Wolności 40B
62-200 Gniezno

tel.:
781 899 957
E-mail:
biuro@omega.gniezno.pl
Web:
www.omega.gniezno.pl
NIP:
784-220-49-59
Regon:
300647330

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość Wyczyść