• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Firma Omega Gniezno – opinie o firmie

Ciągniki siodłowe Gniezno

Liczymy się ze zdaniem Naszych Klientów

Jeżeli chciałbyś nam zasugerować swoje zdanie, zauważasz coś, co mógłbyś podpowiedzieć, chciałbyś wyrazić swoją opinię, możesz to zrobić przy pomocy poniższego formularza.

Jeżeli nie lubisz korzystać z formularzy, pisać maili, to oczywiście możesz skontaktować się z nami głosowo i przekazać nam swoje uwagi i sugestie zwyczajnie do nas telefonując. Numer do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem znajdziesz w zakładce Kontakt naszej strony internetowej.

Doradztwo

Wiele lat doświadczenia i wykwalifikowana kadra fachowców doradzi każdemu Klientowi

Mamy świadomość, że poszukiwanie sprawdzonego wiarygodnie pojazdu to cel każdego z poszukujących. Nasz zespół doskonale wie, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, zarówno techniczne jak i pozatechniczne. Dlatego nasi doradcy odpowiedzą na każde pytanie kupującego, doradzą na każdym z etapów. Zarówno tym poprzedzającym sprzedaż jak i w trakcie podejmowania decyzji. Doskonale wiemy, że sprzedaż pojazdów, jakimi są ciągniki siodłowe, wymaga od nas jako sprzedawców udzielanie możliwie jak najrzetelniejszych i jak najpełniejszych informacji o każdym z ciągników, jak i w dalszej części, najczęściej również wsparcia i właśnie doradztwa.

Pytamy Naszych Klientów o opinie i prosimy o sugestie

Pytamy naszych Klientów o opinie

Bardzo ważne, jak nie najważniejsze dla nas jest zdanie Naszych Klientów, zarówno o oferowanych przez nas pojazdach, jak i o jakości doradztwa i wsparcia technicznego jakie oferujemy. Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje nas do jego rozwijania, więc pytamy Was, zadajemy pytania, głównie po to, żeby się nieustannie rozwijać, jak i rozwijać naszą ofertę. Przekazujecie nam wiele istotnych uwag i opinii, dzięki którym możemy podnosić nasze kompetencje, rozwijać się i stawać coraz bardziej odpowiadającymi na oczekiwania Was, Państwa, jako Klientów.

Jeżeli wolisz porozmawiać głosowo

Zadzwoń do nas i porozmawiaj. Jeżeli chciałbyś przekazać nam swoją sugestię lub opinię, zapytać o coś w związku z naszą działalnością, a nie lubisz pisać, czy tez nie masz zwyczajnie na to sił lub czasu, z przyjemnością porozmawiamy – zadzwoń. Twoja opinia, sugestia, będzie dla nas niezwykle istotną informacją, dzięki której będziemy mogli jeszcze intensywniej się rozwijać w zakresie obsługi Was, Państwa, jako Klientów.

Bezpośredni kontakt do doradcy Klienta: 781 899 957

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj »