• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Leasing i kredyty

Ciągniki siodłowe Gniezno

Jesteśmy firmą, której przede wszystkim zależy na zadowoleniu Klienta.

Dlatego dajemy Ci wolny wybór w skorzystaniu z kredytu bądź leasingu. Możesz skorzystać z tych usług za pośrednictwem naszych partnerów albo wybrać ofertę swojego banku. Leasingu i kredytów możemy udzielić w wybranej przez Ciebie walucie, w możliwie najkorzystniejszym systemie ratalnym.

O firmie

Oferujemy Państwu ciągniki siodłowe, naczepy oraz samochody dostawcze wszystkich marek

W swojej ofercie posiadamy używane ciągniki siodłowe oraz naczepy wszystkich marek. Dbamy o to, aby oferowane przez naszą firmę samochody spełniały wszystkie standardy techniczne, dlatego każde sprowadzone przez nas z zagranicy auto ma przeprowadzony pełen przegląd techniczny.

DOWOLNOŚĆ PRZY WYBORZE KREDYTU LUB LEASINGU

Dostosujemy się do Twoich potrzeb

Jesteśmy firmą, której przede wszystkim zależy na zadowoleniu Klienta. Dlatego dajemy Ci wolny wybór w skorzystaniu z kredytu bądź leasingu. Możesz skorzystać z tych usług za pośrednictwem naszych partnerów - renomowanych firm albo wybrać ofertę swojego banku. Leasingu i kredytów możemy udzielić w wybranej przez Ciebie walucie, w możliwie najkorzystniejszym systemie ratalnym.

Skorzystaj z naszej oferty

Jeżeli nie masz swojego doradcy, a chciałbyś poznać ofertę sprawdzonej firmy, możesz skorzystać z usług naszego doradcy, specjalisty od leasingu i kredytów. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Idea Leasing, CA EFL oraz Getin Leasing. Są to sprawdzone, renomowane firmy, z którymi współpracujemy od lat. Najlepszym potwierdzeniem dla zaufania, którym darzymy te firmy, jest zadowolenie naszych klientów. Staramy się, aby oferta leasingu lub kredytu była jak najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ponadto prowadzimy wszystkie procedury leasingowe za naszych klientów, tak abyś nie musiał się martwić zbędnymi formalnościami.

Przejdź na stronę firm, których jesteśmy autoryzowanym partnerem i poznaj szczegóły oferty:

Wybierz ofertę na miarę Twoich potrzeb

Kupując auto w naszej firmie, możesz skorzystać z naszego leasingu albo przyjechać ze swoim doradcą czy zdecydować się na leasing lub kredyt oferowany w Twoim banku. Zależy nam na możliwie największej elastyczności, tak abyśmy mogli dostosować się do Twoich oczekiwań. Dlatego bez przeszkód możesz samodzielnie odnaleźć najkorzystniejszą ofertę i przyjechać z nią do nas, a my dostosujemy się do Twoich oczekiwań.

Porozmawiajmy

Nie jesteś obeznany w temacie kredytów czy leasingu? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Nie wiesz jakie rozwiązanie byłoby najkorzystniejsze dla Ciebie lub Twojej firmy? Zadzwoń do nas lub napisz i przedstaw swoją sytuację, a nasi wykwalifikowani doradcy z pewnością pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Jeżeli chcesz porozmawiać z doradcą, zadzwoń: 781 899 957

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj »