• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Ciągniki siodłowe Gniezno

Ciągniki siodłowe IVECO

O firmie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko ciągniki siodłowe Iveco, ale ciągniki wszystkich marek.

Oferowane naszym Klientom samochody są w pełni przygotowane do rejestracji w kraju: zostały wykonane tłumaczenia wszystkich niezbędnych dokumentów na język polski, auta zostały poddane przeglądowi technicznemu. Dodatkowo do każdego auta bezpłatnie dodajemy certyfikat emisji spalin.

OMEGA – IMPORTER CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH IVECO

Nasza firma specjalizuje się w imporcie używanych ciągników siodłowych wszystkich marek. Jedną z nich jest renomowana i znana marka Iveco, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Jeżeli zdecydowaliście się Państwo właśnie na wybór ciągników tej marki, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Nie tylko odpowiemy na Państwa oczekiwania, ale również zapewnimy Państwu kompleksowe doradztwo przed- i posprzedażowe. Nasi wykwalifikowani, kompetentni doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać najlepszy model. Sprzedaż ciągników siodłowych to dla nas nie tylko praca, lecz również pasja. Z tego powodu, w trosce o naszych Klientów, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, oferując naszym Klientom jedynie najlepszy sprzęt renomowanych marek. Nasze usługi kierujemy do: Klientów indywidualnych, Klientów flotowych oraz firm transportowych.

Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat ciągników Iveco, zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem: 781 899 957

Kontakt

P.H.U. Omega
ul. Wolności 40B
62-200 Gniezno

tel.:
781 899 957
E-mail:
biuro@omega.gniezno.pl
Web:
www.omega.gniezno.pl
NIP:
784-220-49-59
Regon:
300647330

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość Wyczyść