• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

O firmie

Ciągniki siodłowe Gniezno

Naczepy i ciągniki siodłowe oraz samochody dostawcze wszystkich marek

W naszej ofercie znajdą Państwo naczepy i ciągniki wszystkich marek. Są to samochody używane, po pełnym przeglądzie technicznym, które sprowadzamy dla Państwa z zagranicy. Dbamy o to, aby pojazdy oferowane naszym klientom spełniały najwyższe możliwe standardy techniczne.

Gwarancja jakości

Posiadamy kompetentny i doświadczony zespół wykwalifikowanych mechaników, który wykonuje gruntowny przegląd każdego oferowanego przez nas pojazdu

Każdy pojazd przed sprzedażą przechodzi bardzo gruntowną weryfikację techniczną. Sprawdzane są wszystkie jego newralgiczne elementy, analizowane są stany wszystkich elementów eksploatacyjnych oraz weryfikowany jest ich stopień zużycia. Wszystko po to, aby jak najdokładniej i możliwie jak najrzetelniej, a przede wszystkim uczciwie przedstawić pojazd klientowi.

KILKA SŁÓW O TYM JAK DZIAŁAMY

Naczepy i ciągniki siodłowe wszystkich marek

W naszej ofercie znajdą Państwo naczepy i ciągniki wszystkich marek. Są to samochody używane, po pełnym przeglądzie technicznym, które sprowadzamy dla Państwa z zagranicy. Dbamy o to, aby pojazdy oferowane naszym klientom spełniały najwyższe możliwe standardy techniczne. Dlatego dokładnie zapoznajemy się z ich dokumentacją i przeprowadzamy szczegółowe przeglądy, tak aby mieć pewność, że oferujemy Państwu auta najwyższej jakości, które będą służyły możliwie bezawaryjnie, przez długie lata.

Auta kompletnie przygotowane do rejestracji

Samochody, które oferujemy naszym Klientom, są w pełni przygotowane do rejestracji. Oznacza to, że zadbaliśmy o wszystkie formalności związane z ich rejestracją w kraju: zostały poddane przeglądowi technicznemu a wszystkie niezbędne dokumenty zostały przetłumaczone na język polski. Auta posiadają również pełną fakturę VAT oraz certyfikat emisji spalin, za który nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Zamówimy dla Ciebie właściwy model

Potrzebujesz konkretnego modelu ciągnika siodłowego? Wybrałeś już markę auta, które chciałbyś kupić? To świetnie, ponieważ możemy sprowadzić dla Ciebie samochód o wybranej specyfikacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli jak najbardziej zadowoleni z zakupionych samochodów, dlatego dbamy o to, aby specyfikacja sprowadzanego auta w jak najwyższym stopniu odpowiadała Państwa oczekiwaniom.

Dostosowanie ciągnika do funkcji, jakie ma spełniać

Bardzo ważne, aby ciągnik lub naczepa były dostosowane do Twoich potrzeb. Powinny mieć właściwy napęd, odpowiednie obciążenie, które jest zależne od typu czynności, do których chcesz wykorzystać sprzęt. Dlatego jeżeli nie jesteś pewien, jaka naczepa czy ciągnik siodłowy najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom, zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać Ci najkorzystniejszy model i specyfikację auta.

Służymy fachowym doradztwem

Nasi pracownicy to nie tylko dealerzy aut, to przede wszystkim doświadczeni specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży naczep i ciągników siodłowych. Są to osoby, które swoją wiedzę zdobywały latami, przede wszystkim poprzez własne doświadczenia. Dlatego jeżeli potrzebujesz rady kogoś perfekcyjnie obeznanego w temacie, zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszej firmy. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i rozjaśnią wątpliwości, a także pomogą dokonać Ci najlepszego wyboru samochodu, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Jeżeli chcesz porozmawiać z doradcą, zadzwoń: 781 899 957

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj »