• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Ciągniki siodłowe Gniezno

Ciągniki siodłowe Man

O firmie

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek.

Oferowane naszym Klientom samochody są w pełni przygotowane do rejestracji w kraju: zostały wykonane tłumaczenia wszystkich niezbędnych dokumentów na język polski, auta zostały poddane przeglądowi technicznemu. Dodatkowo do każdego auta bezpłatnie dodajemy certyfikat emisji spalin.

OMEGA – IMPORTER CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH MAN

Nasza firma specjalizuje się w imporcie i sprzedaży ciągników siodłowych renomowanej firmy MAN odbiorcom zewnętrznym. Naszym Klientom możemy zaoferować kompleksowe doradztwo przed- i posprzedażowe naszych kompetentnych konsultantów. Ponieważ od początku istnienia firmy to Klient jest dla nas najważniejszy, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się w jak najwyższym stopniu spełnić oczekiwania Klientów. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, Klientów flotowych, jak i firm transportowych. Po zapoznaniu się z Państwa zapotrzebowaniem, na pewno będziemy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży ciągników siodłowych, które w pełni będą odpowiadały Państwa oczekiwaniom.

Import i sprzedaż ciągników siodłowych to dla nas nie tylko praca, ale i pasja. Dlatego możecie być Państwo pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Państwu jak najlepszy sprzęt najwyższej jakości.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym doradcą: 781 899 957

Kontakt

P.H.U. Omega
ul. Wolności 40B
62-200 Gniezno

tel.:
781 899 957
E-mail:
biuro@omega.gniezno.pl
Web:
www.omega.gniezno.pl
NIP:
784-220-49-59
Regon:
300647330

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość Wyczyść