• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Doradztwo

Ciągniki siodłowe Gniezno

Jeżeli zamierzasz kupić dobry samochód, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby

Jeżeli masz wątpliwości dotyczące specyfikacji technicznej, wyposażenia, czy też funkcjonalności. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chciałbyś kupić dobry samochód, w pełni odpowiadający Twoim potrzebom? Masz pytania dotyczące jego funkcjonalności?

Leasing i kredyty

Naszym klientom dajemy wolny wybór w skorzystaniu z leasingu bądź kredytu na zakup samochodu lub naczepy

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem firm EFL, Idea Leasing oraz Getin Leasing. Są to sprawdzone firmy, z którymi z powodzeniem współpracujemy od lat. Dokładamy starań, aby oferta kredytu lub leasingu była jak najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb. U nas nie musisz martwić się zbędnymi formalnościami…

DORADZTWO PRZY WYBORZE I ZAKUPIE SAMOCHODU

Służymy fachowym doradztwem

Jeżeli zamierzasz kupić dobry samochód, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące specyfikacji technicznej, wyposażenia, czy też funkcjonalności. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Chciałbyś kupić dobry samochód, w pełni odpowiadający Twoim potrzebom? Masz pytania dotyczące jego funkcjonalności albo specyfikacji technicznej? A może po prostu chciałbyś poradzić się w kwestii użytkowania pojazdu? Jeżeli tak, to konieczne skontaktuj się z naszymi doradcami. Są to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, rozjaśnią wątpliwości oraz po prostu porozmawiają z Tobą na temat auta, które planujesz kupić.

Wybieraj pod okiem profesjonalisty

Samochód najlepiej wybierać z kimś, kto ma w tym doświadczenie i wprawne oko – o tym chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Taka osoba może zaoszczędzić nam wiele nerwów, eliminując, już na wstępie, niektóre auta, z uwagi na ich przebieg, wygląd karoserii czy niezadowalający stan techniczny. W wyborze auta z chęcią pomogą Ci nasi doradcy, którzy pracują w branży motoryzacyjnej od wielu lat i doradzali już przy zakupie setek aut. To dzięki nim zyskasz pewność, że wybierasz dobry samochód.

Samochód dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań

Ważne, aby samochód, który wybierzesz, był dostosowany do funkcji, jaką ma pełnić. Nie wystarczy znać tylko specyfikację techniczną auta, warto również wiedzieć, jak sprawuje się ono w codziennym użytkowaniu i czy należy do awaryjnych. Dlatego jeżeli nie jesteś pewien, jaki model auta najlepiej sprawdzi się u Ciebie, porozmawiaj z naszym doradcą, który z chęcią poinformuje Cię o plusach i minusach różnych modeli samochodów oraz pomoże Ci w dokonaniu trafnego wyboru.

Zadzwoń, napisz, przyjedź do warsztatu

Zapraszamy do kontaktu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń do naszego doradcy, który z chęcią rozwiąże Twój problem lub udzieli rady. Możesz również napisać e‑mail lub osobiście przyjechać do naszego warsztatu, żeby na miejscu porozmawiać z fachowcami.

Jeżeli chcesz porozmawiać z doradcą, zadzwoń: 781 899 957

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj »