• P.H.U. Omega
  • ul. Wolności 40B
  • 62-200 Gniezno
Ciągniki siodłowe & Naczepy & Samochody dostawcze Importer

Import ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych P.H.U Omega Gniezno - importujemy ciągniki siodłowe i naczepy wszystkich marek

Nasza oferta kliknij tutaj »

Importer ciągników siodłowych – gwarancja jakości

Ciągniki siodłowe Gniezno

Każde auto podlega skrupulatnej analizie technicznej

Wszystkie oferowane przez nas auta zostają poddane rzetelnym przeglądom technicznym. Sprawdzane są wszystkie newralgiczne elementy eksploatacyjne sprzedawanego pojazdu. Wszystko po to, aby móc w pełni odpowiedzialnie udzielić nie zdawkowych a pełnych informacji na temat każdego z oferowanych przez nas pojazdów.

Doradztwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompetentnie i fachowo doradzamy naszym klientom

Jeżeli zamierzasz kupić dobry samochód, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące specyfikacji technicznej, wyposażenia, czy też funkcjonalności. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie, a przede wszystkich kompetentnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

SPRAWDZAMY I WERYFIKUJEMY KAŻDY OFEROWANY CIĄGNIK SIODŁOWY

Wnikliwa weryfikacja gwarancją uczciwości i rzetelności

Jako prawdopodobnie jedyni, a już na pewno jedni z nielicznych w regionie, posiadamy własny, rozbudowany technicznie warsztat wraz z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem technicznym. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie o wiele bardziej wnikliwe niż konkurencja zbadać i przeanalizować stan techniczny każdego z oferowanych pojazdów. Takie rozwiązanie daje kupującemu pewność najwyższą z możliwych, że kupowany przez niego pojazd został starannie przygotowany do sprzedaży. Omega Gniezno jako importer ciągników siodłowych gwarantuje najwyższą uczciwość i rzetelność oferty.

Informacje na temat pojazdu

Nasi technicy sami sprawdzają zarówno ogólny stan techniczny pojazdu, jak i stan wszystkich, poszczególnych elementów eksploatacyjnych. Inaczej ujmując – wiemy co sprzedajemy. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie o stan techniczny pojazdu i jego elementów eksploatacyjnych. Klient ma możliwość obejrzenia każdego oferowanego przez nas pojazdu. Nasz technik chętnie opowie o pojeździe wszystko, co udało mu się zaobserwować podczas gruntownego przeglądu stanu technicznego pojazdu. Co ważne, może tego dokonać bezpośrednio w naszym warsztacie, pod dachem, niezależnie od pogody, zawsze w komfortowych warunkach i na życzenie z smaczną kawą w ręku.

Kupując u nas, nie ryzykujesz

Wszystkie oferowane przez nas auta poddawane są fachowemu przeglądowi technicznemu. Wybierając nasze samochody, możesz mieć pewność, że nie posiadają one błędów elektronicznych i ukrytych usterek. Bardzo ważne jest dla nas zaufanie i dobry kontakt z Klientem, dlatego wszystkie informacje dotyczące historii i specyfikacji pojazdu zawsze rzetelnie przekazujmy naszym Klientom.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące oferowanych przez nas aut lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zadzwoń, napisz e-mail lub po prostu przyjedź do naszej firmy i porozmawiaj z diagnostami. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i, jeżeli zajdzie taka potrzeba, doradzą najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli chcesz porozmawiać z doradcą, zadzwoń: 781 899 957

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj »